Usługi drukowania

Kupujesz już u nas swoje opakowania? Dlaczego nie kupisz ich wraz z dekoracjami, których potrzebujesz?

Wybierz spośród:

       

Zamówienie opakowań i dekoracji w jednym kroku!

Oszczędzaj czas i pieniądze, zamawiając opakowania i dekoracje w jednym miejscu! Dzięki naszemu systemowi cenowemu możemy zaoferować dekorację wybranego przez ciebie opakowania za cenę znacznie niższą od cen rynkowych.

 

Dzięki oferowanym przez nas metodom druku możemy wykonać zdobienia na dowolnych powierzchniach.

Etykietowanie i druk bezpośredni na opakowaniach dostępny dla:

tubek,
słoików,
butelek,
tubo-butelek,
nakrętek,
spryskiwaczy,
pompek.

Druk cyfrowy - Etykiety na zamówienie

Dzięki naszej najnowocześniejszej maszynie do druku etykiet Trojan oferujemy druk naklejek i etykiet na zamówienie w szerokim zakresie kształtów i rozmiarów. Jesteśmy do twojej dyspozycji zarówno w przypadku etykiet na arkuszach, jak i na rolkach.

Zalety: Etykietowanie jest najczęściej stosowaną techniką dekoracji kosmetyków i produktów gospodarstwa domowego. Dzięki naszym cyfrowym maszynom do drukowania etykiet możemy produkować etykiety już od małych ilości po przystępnych cenach.


Druk UV (bezpośrednio na dowolnej powierzchni)

Za pomocą druku UV możemy drukować na prawie każdej powierzchni. Rezultat jest podobny do sitodruku, ale może być bardziej ekonomiczny przy drukowaniu mniejszych ilości. Ta forma druku cyfrowego wykorzystuje światło ultrafioletowe do wysuszenia farby w trakcie drukowania. W rezultacie można osiągnąć szybszy czas produkcji.

Zalety: Najnowsza technologia, która oferuje fotorealistyczne rezultaty drukowane bezpośrednio na powierzchni opakowań. Idealny dla małych ilości. Butelki (szklane lub plastikowe) mogą być zadrukowane z każdej strony. Idealny do zadruku słoików i zakrętek.


Sitodruk

Sitodruk jest techniką, w której do przenoszenia farby na podłoże używa się siatki. Metoda ta sprawdza się najlepiej w przypadku prostych projektów (gdy drukowane są 1-2 kolory) w bardzo dużych ilościach.

Zalety: Idealna do dużych nakładów. Długotrwała.

Wady: Liczba kolorów jest ograniczona. Dla małych ilości, to może nie być opłacalne. W tym przypadku, oferujemy bezpośredni druk UV.


Tampodruk 

Tampodruk jest procesem, w którym farba jest pobierana z metalowej płyty na elastyczną podkładkę i "stemplowana" na powierzchni produktu, który ma być zadrukowany. Druk tampo może być stosowany na nieregularnych kształtach i powierzchniach, gdzie inne metody wykazują swoje ograniczenia.

Zalety: Nie ma znaczenia, czy przedmioty są zakrzywione lub mają nierówną, chropowatą powierzchnię - przy użyciu tej metody druku nadal będzie można uzyskać wysokiej jakości nadruk.

Wady: Nieco ograniczony pod względem szybkości, szczególnie jeśli chcesz zastosować wiele kolorów.


TECHNOLOGIE DRUKARSKIEETYKIETYUV (DRUK BEZPOŚREDNI)SITODRUKTAMPODRUK
Jakość Wysoka Wysoka Wysoka Wysoka
Kolory Bez limitu Bez limitu Ograniczone (1-5) Ograniczone (1-5)
Trwałość Średnia Wysoka Wysoka Wysoka
Rezultat Fotorealistyczny Fotorealistyczny Ograniczenia w projektowaniu graficznym Ograniczenia w projektowaniu graficznym


Jak to działa? Obejrzyj nasz nowy film!

Nie wahaj się z nami skontaktować! 

Pomożemy Ci wybrać najodpowiedniejszą metodę druku.

Aby otrzymać jak najdokładniejszą wycenę, w jak najkrótszym czasie, pamiętaj, aby podzielić się z nami poniższymi informacjami:
- Jaki rodzaj procesu?
- Jaki rozmiar?
- Ile odbitek chciałbyś zamówić?
- Czy posiadasz własne projekty lub chciałbyś je wykonać?
Jeśli masz już gotowy projekt lub pomysł, prześlij nam e-mail.