Usługi drukowania

Kupujesz już u nas swoje opakowania? Dlaczego nie kupisz ich wraz z dekoracjami, których potrzebujesz?

Wybierz spośród:

       

Zamówienie opakowań i dekoracji w jednym kroku!

Oszczędzaj czas i pieniądze, zamawiając opakowania i dekoracje w jednym miejscu! Dzięki naszemu systemowi cenowemu możemy zaoferować dekorację wybranego przez ciebie opakowania za cenę znacznie niższą od cen rynkowych.

 

Dzięki oferowanym przez nas metodom druku możemy wykonać zdobienia na dowolnych powierzchniach.

Etykietowanie i druk bezpośredni na opakowaniach dostępny dla:

tubek,
słoików,
butelek,
tubo-butelek,
nakrętek,
spryskiwaczy,
pompek.

Druk cyfrowy - Etykiety na zamówienie

Dzięki naszej najnowocześniejszej maszynie do druku etykiet Trojan oferujemy druk naklejek i etykiet na zamówienie w szerokim zakresie kształtów i rozmiarów. Jesteśmy do twojej dyspozycji zarówno w przypadku etykiet na arkuszach, jak i na rolkach.

Zalety: Etykietowanie jest najczęściej stosowaną techniką dekoracji kosmetyków i produktów gospodarstwa domowego. Dzięki naszym cyfrowym maszynom do drukowania etykiet możemy produkować etykiety już od małych ilości po przystępnych cenach.


Cena druku etykiet!

Obejrzyj nasz film o drukowaniu etykiet

Druk UV (bezpośrednio na dowolnej powierzchni)

Druk UV to innowacyjne rozwiązanie w druku cyfrowym, które wykorzystuje światło UV, światło ultrafioletowe, które jest nakładane bezpośrednio na dekorowaną powierzchnię i natychmiast wysycha na produkcie. Druk UV może być stosowany tylko na idealnie płaskich lub cylindrycznych powierzchniach. Proces odbywa się za pomocą drukarki atramentowej, która może być również używana do tworzenia efektu 3D. Drukarka działa z różnymi głowicami, opartymi na określonym systemie kolorów, z którymi można mieszać pożądane kolory. Zaletą jest to, że wysycha natychmiast i nie rozmazuje się, co skutkuje ostrzejszymi i bardziej żywymi kolorami, dzięki czemu produkty są wizualnie uderzające i przyciągające wzrok. Druk UV może być stosowany do drukowania różnych produktów, z wyjątkiem materiałów zawierających HDPE, LDPE lub silikon. Proces ten jest podobny do sitodruku, ale jest znacznie bardziej opłacalny w przypadku mniejszych nakładów. Kilka produktów może być drukowanych UV jednocześnie, a nawet tylko jedna sztuka. Zaleca się wykonanie nadruku próbnego.

Zalety druku UV:

• Atrament UV jest niezwykle trwały

• Dobra odporność na transport i zachowanie żywych kolorów na produktach

• Minimalne blaknięcie lub brak blaknięcia, dzięki czemu etykiety i dekoracje dłużej zachowują swoje kolory

• Szybszy czas produkcji przy mniejszych ilościach, opłacalność

• Doskonałe odwzorowanie kolorów, osiągające fotorealistyczną jakość

• Idealny dla małych ilości

• Cała powierzchnia butelek (szklanych lub plastikowych) może być zadrukowana (dookoła)

• Drukarki UV działają w środowisku kolorów CMYK + biały, umożliwiając drukowanie kolorowych obrazów w porównaniu do sitodruku i tampodruku

Ważnym zastosowaniem druku UV jest druk opakowań, gdzie dokładny, żywy i trwały druk jest niezbędny dla atrakcyjności produktu i sukcesu biznesowego. Jest to szczególnie zalecane w przypadku drukowania na słoikach i nakrętkach, gdzie technologia UV zapewnia wyjątkową jakość i wydajność.


Sitodruk

Sitodruk jest techniką, w której do przenoszenia farby na podłoże używa się siatki. Metoda ta sprawdza się najlepiej w przypadku prostych projektów (gdy drukowane są 1-2 kolory) w bardzo dużych ilościach.

Zalety: Idealna do dużych nakładów. Długotrwała.

Wady: Liczba kolorów jest ograniczona. Dla małych ilości, to może nie być opłacalne. W tym przypadku, oferujemy bezpośredni druk UV.


Tampodruk 

Tampodruk jest procesem, w którym farba jest pobierana z metalowej płyty na elastyczną podkładkę i "stemplowana" na powierzchni produktu, który ma być zadrukowany. Druk tampo może być stosowany na nieregularnych kształtach i powierzchniach, gdzie inne metody wykazują swoje ograniczenia.

Zalety: Nie ma znaczenia, czy przedmioty są zakrzywione lub mają nierówną, chropowatą powierzchnię - przy użyciu tej metody druku nadal będzie można uzyskać wysokiej jakości nadruk.

Wady: Nieco ograniczony pod względem szybkości, szczególnie jeśli chcesz zastosować wiele kolorów.


TECHNOLOGIE DRUKARSKIEETYKIETYUV (DRUK BEZPOŚREDNI)SITODRUKTAMPODRUK
Jakość Wysoka Wysoka Wysoka Wysoka
Kolory Bez limitu Bez limitu Ograniczone (1-5) Ograniczone (1-5)
Trwałość Średnia Wysoka Wysoka Wysoka
Rezultat Fotorealistyczny Fotorealistyczny Ograniczenia w projektowaniu graficznym Ograniczenia w projektowaniu graficznym


Jak to działa? Obejrzyj nasz nowy film!

Nie wahaj się z nami skontaktować! 

Pomożemy Ci wybrać najodpowiedniejszą metodę druku.

Aby otrzymać jak najdokładniejszą wycenę, w jak najkrótszym czasie, pamiętaj, aby podzielić się z nami poniższymi informacjami:
- Jaki rodzaj procesu?
- Jaki rozmiar?
- Ile odbitek chciałbyś zamówić?
- Czy posiadasz własne projekty lub chciałbyś je wykonać?
Jeśli masz już gotowy projekt lub pomysł, prześlij nam e-mail.