Sprzedaż hurtowa

Okazane ceny hurtowe są planowanymi cenami przeznaczonymi tylko do oznaczenia wartości produktu. Te ceny nie są oficjalnymi ofertami ze strony All In Packaging oraz Nordtek. Otrzymane ceny będą zależeć od kursu walut USD/EUR/GBP, cen materiałów, metod przewozu produktów oraz innych warunków zamówienia.

Najlepsze ceny hurtowe

Warunki:

 • Uiszczenie 30% zaliczki przy składaniu zamówienia
 • Po przyjęciu towarów, są one przechowywane w magazynie do 7 dni roboczych
 • Dostawa do innych lokalizacji - do uzgodnienia
 • Dlaczego warto wybrać All In Packaging?

  • 25 lat doświdczenia na globalnym rynku
  • Zaufaj ekspertom z Europy i uniknij ryzyka zakupu bezpośrednio od dostawców z Azji i Ameryki, co pozwoli zaoszczędzić czas i trudności.
  • Oferujemy konkurencyjne ceny, które są porównywalne lub lepsze niż te oferowane przez bezpośrednich dostawców z innych regionów, dzięki obsłudze dużych zamówień.
  • Tysiące produktów w jednym miejsu
  • Nasza strona internetowa All In Packaging jest dostępna w ponad 10 różnych językach, a lokalne biura zapewniają obsługę klientów w ich ojczystym języku

  Co oferuje sklep internetowy All In Packaging kupującym w ilościach hurtowych?

  Dla klientów hurtowych wyszukanie produktów w sieci to nie lada wyzwanie. Każda oferta dostawcy wymaga osobnej analizy a wysyłanie zapytań ofertowych zabiera mnóstwo czasu.

  Koncepcja All In Packaging całkowicie zmienia podejście do zakupów hurtowych. W jednym miejscu znajdziecie Państwo tysiące produktów opakowaniowych, z łatwością przejrzycie oferty naszych dostawców, uzyskacie szczegółowe informacje produktowe oraz wyślecie zapytanie ofertowe na wybrane produkty.

  Dążymy do maksymalnego uproszczenia procesu zamawiania produktów. Na naszej platformie znajduje się oferty wielu zaufanych dostawców i producentów. Wystarczy parę kliknięć by produkty z naszego magazynu zostały wysłane do Państwa.

  Platforma All In Packaging jest domem towarowym, prowadzącym sprzedaż detaliczną oraz salonem pokazowym dla handlu hurtowego.

  Jeśli Państwa zamówienie wynosi do 5000 sztuk, produkty z zapasów dostępnych w naszym magazynie zamówienie ich zajmnie zaledwie kilka minut.

  Informacje o zapasach są wyświetlane w czasie rzeczywistym a opisy produktów zawierają szczegółowe dane, dzięki czemu Państwo mogą mieć pewność swoich zakupów.

  Pragniemy podkreślić, że ceny publikowane na stronie dotyczą klientów detalicznych. W przypadku zamówienia powyżej 5000 sztuk proponujemy zamawiającym znacznie korzystniejsze ceny indywidualne.

  Jeżeli są Państwo zainteresowani zamówieniem ilości hurtowych proponujemy trzy korzystne możliwości:

  Indywidualna oferta cenowa

  Powyżej 5000 sztuk mogą Państwo wystąpić o indywidualną ofertę cenową. Po szczegółowej analizie Państwa potrzeb nasi handlowcy prześlą ofertę cenową wraz z informacjami o warunkach i terminach dostawy.

  Złożenie zamówienia kontraktowego

  W tym wypadku podejmujemy się dostawy z produkcji, na dłuższe terminy. W ramach zamówienia kontraktowego zaspokajamy Państwa zapotrzebowanie na stałe dostawy. Największą korzyścią zamówienia kontraktowego jest to, że w zamian za dłuższe terminy dostawy otrzymają Państwo potrzebne produkty po cenach niższych, niż w wypadku wszystkich innych możliwości.

  Dostęp do zapasów naszych partnerów na zbycie

  Zapasy na zbycie pojawiają się w naszym systemie jako zapasy w magazynach zewnetrznych, w ich wypadku ciągła dostępność nie jest gwarantowana. Jednak w zamian możecie je Państwo nabyć po szczególnie korzystnych cenach na podstawie indywidualnej oferty cenowej.