Skupujemy nadwyżki magazynowe!

Dobrze prosperujące firmy wiedzą, że zarówno nadwyżki jak i niewystarczające materiały mogą powodować duże problemy. Przechowywanie niepotrzebnych materiałów jest kosztowne i trudne, a dokupowanie dokładnej ilości wręcz niemożliwe, do teraz.

Quality Discount Packaging (QDP) jest usługą B2B, która polega na dostarczaniu materiałów z nadwyżkek jednego biznesu do innej spółki, która potrzebuje w określonym czasie wysokiej jakości produktów, w różnych ilościach, dostępne od zaraz. Pokrótce QDP jest proste, wydajne i obniża koszty.

QDP działa w dwojaki sposób:

Skupujemy od Ciebie nadwyżki bezpośrednio

Większość produktów może być odsprzedana, ale bez właściwego nabywcy, ten proces jest niezmiernie trudny. Quality Discount Packaging współpracuje już z tysiącami klientów dzięki sklepowi internetowemu All In Packaging. Jeśli zadecydujemy, że twoje produkty mogą zostać łatwo odsprzedane, kupimy je bezpośrednio od ciebie i zamieścimy w sklepie internetowym, aby znalazły swoich klientów. 

Twoje produkty zostaną zaprezentowane na stronie Quality Discount Packaging 

W niektórych przypadkach nie będziemy w stanie wprost nabyć twoje wyroby. Gdy pojemności są zbyt duże lub lokalizacja twojego magazynu jest wygodniejsza od naszego (Budapeszt) - ta opcja może być dla ciebie odpowiednia. Jednak z tysiącem potencjalnych klientów, którzy chcą nabyć dobej jakości opakowania, nie omieszkamy złączyć nasze siły aby łatwo sprzedać twoją nadwyżkę magazynową.

Quality Discount Packaging jest dostępne dla każdego dostawcy. Czy jesteś właścicielem z nadwyżkami opakowań lub producentem opakowania z ciągłym zapasem, chcemy pomóc ci znajdować właściwych klientów oraz oszczędzać pieniądze i środowisko.

Jeżeli masz nadwyżkę opakowań, wypełnij formularz znajdujący się poniżej i my pozostańmy w kontakcie!