[email protected] +48 22 307 2959

Sprzedaż hurtowa

Okazane ceny hurtowe są planowanymi cenami przeznaczonymi tylko do oznaczenia wartości produktu. Te ceny nie są oficjalnymi ofertami ze strony All In Packaging oraz Nordtek. Otrzymane ceny będą zależeć od kursu walut USD/EUR/GBP, cen materiałów, metod przewozu produktów oraz innych warunków zamówienia.

Najlepsze ceny hurtowe

Warunki:

- ilośc maksymalna oparta na podstawie pełnej ładowności kontenera

- 30 % depozyt na zamówienia

- po przyjęciu dóbr, są one składowane do magazynu w przeciągu 7 dni roboczych

- dowóz w inne lokalizaje - do ustalenia

 

Dlaczego warto wybrać All In Packaging?

- 20 lat doświdczenia na globalnym rynku

- możesz sobie zaoszczędzić wysików i weliminować ryzyko kupna produktów bezpośrednio od dostawców z Azji i Ameryki, poprzez zaufanie specjalistom z Europy

- oferujemy takie same bądź lepsze ceny niż bezpośredni dostawcy zza ocenu, ze względu na obsługiwanie dużych zamawówień

- tysiące produktów w jednym miejsu

- strona All In Packaging jest dostępna w ponad 10 różnych językach, prócz tego dzięki lokalnym biurom, odbsługujemy klientów w ich ojczystym języku

 

 

Co oferuje sklep internetowy All In Packaging kupującym w ilościach hurtowych?

Dla klientów hurtowych wyszukanie produktów w sieci to nie lada wyzwanie. Każda oferta dostawcy wymaga osobnej analizy a wysyłanie zapytań ofertowych zabiera mnóstwo czasu.

Koncepcja All In Packaging całkowicie zmienia podejście do zakupów hurtowych. W jednym miejscu znajdziecie Państwo tysiące produktów opakowaniowych, z łatwością przejrzycie oferty naszych dostawców, uzyskacie szczegółowe informacje produktowe oraz wyślecie zapytanie ofertowe na wybrane produkty.

Dążymy do maksymalnego uproszczenia procesu zamawiania produktów. Na naszej platformie znajduje się oferty wielu zaufanych dostawców i producentów. Wystarczy parę kliknięć by produkty z naszego magazynu zostały wysłane do Państwa.


Platforma All In Packaging jest domem towarowym, prowadzącym sprzedaż detaliczną oraz salonem pokazowym dla handlu hurtowego.

Jeśli Państwa zamówienie wynosi do 5000 sztuk, produkty z zapasów dostępnych w naszym magazynie zamówienie ich zajmnie zaledwie kilka minut.

Informacje o zapasach są wyświetlane w czasie rzeczywistym a opisy produktów zawierają szczegółowe dane, dzięki czemu Państwo mogą mieć pewność swoich zakupów.

Pragniemy podkreślić, że ceny publikowane na stronie dotyczą klientów detalicznych. W przypadku zamówienia powyżej 5000 sztuk proponujemy zamawiającym znacznie korzystniejsze ceny indywidualne.
 

Jeżeli są Państwo zainteresowani zamówieniem ilości hurtowych proponujemy trzy korzystne możliwości:


Indywidualna oferta cenowa

Powyżej 5000 sztuk mogą Państwo wystąpić o indywidualną ofertę cenową. Po szczegółowej analizie Państwa potrzeb nasi handlowcy prześlą ofertę cenową wraz z informacjami o warunkach i terminach dostawy.

Złożenie zamówienia kontraktowego
            
W tym wypadku podejmujemy się dostawy z produkcji, na dłuższe terminy. W ramach zamówienia kontraktowego zaspokajamy Państwa zapotrzebowanie na stałe dostawy. Największą korzyścią zamówienia kontraktowego jest to, że w zamian za dłuższe terminy dostawy otrzymają Państwo potrzebne produkty po cenach niższych, niż w wypadku wszystkich innych możliwości.

Dostęp do zapasów naszych partnerów na zbycie
            
Zapasy na zbycie pojawiają się w naszym systemie jako zapasy w magazynach zewnetrznych, w ich wypadku ciągła dostępność nie jest gwarantowana. Jednak w zamian możecie je Państwo nabyć po szczególnie korzystnych cenach na podstawie indywidualnej oferty cenowej.
           

 

 

Ładuję...