[email protected] +48 22 307 2959

Ogólne warunki sprzedaży

Główne Warunki Zakupów Online

 
 
Można tu znaleźć pełne warunki zakupów online w dokumencie (w języku angielskim).
 
Sklep "All In Packaging" jest obsługiwany przez NORDTEK PACKAGING LIMITED Company number: 636232, Address: 6-9 Trinity Street, Dublin 2, D02EY47, Ireland, EU VAT No: IE3603571LH).

I. Reklamacje

 1. W przypadku gdy klient  otrzyma  uszkodzoną paczkę od firmy transportowej to zajście musi być zarejestrowanie i zapisane w raporcie. Daje to możliwość uzyskania odszkodowania za szkody przez firmę transportową. You can submit your complaint by filling out the form at the link below: https://allinpackaging.pl/complaint.html

  1.a. Klient powinien sprawdzić higieniczną i mikrobiologiczną zgodność zamówionego towaru w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Reklamacje dotyczące higieny oraz drobnoustrojów będą przyjmowane wyłącznie przez dostawcę w ciągu 14 dni.
   
 2. Reklamacje związane z problemami ilość, uszkodzonych towarów, braku zewnętrznych i braku gwarantowanych cech zewnętrznych powinny być przyjmowane tylko przez dostawcę, w terminie 3 dni roboczych od daty otrzymania.
 3. Przycinanie rurek - warunki współpracy.
  Jednostką miary we wszystkich przypadkach przycinania rurek są milimetry. W trakcie dopasowywania rozmiaru rurki, długość powinna być mierzona od uszczelki (FBOG), chyba że w danych technicznych podana jest inna wartość, taka jak długość rurki liczona od dozownika.
  Dopasowywanie produktu wykonywane jest ręcznie przez naszych pracowników fizycznych. Czas dostawy jest uzależniony od rodzaju i ilości zamówionych produktów. 
  Rurki są przycinane z dokładnością: FBOG +/- 2 mm.

   
 

II. Ceny

 1. O ile nie umówiono się inaczej, ceny dostawy należy rozumieć jako ceny netto z terminem dostawy z Budapesztu i obejmujecie jedynie koszty opakowania (w przypadku sprzedaży na rzecz osób fizycznych na terytorium Węgier lub Wspólnoty, lub dla przedsiębiorstw, które mają numer VAT UE, VAT dominującym (20%) zostanie naliczony).
 2. Jeżeli nieprawidłowe ceny są wyświetlane w sklepie internetowym   All In Packaging, Dostawca nie jest zobowiązany do dostarczenia produktów albo  do dostarczenia  jakiejkolwiek formy rekompensaty dla klienta. Po otrzymaniu zawiadomienia o korekcie cen klient ma pełne prawo zrezygnować z zakupu do pełnej refundacji specjalnie dla tych produktów.
 3. Gdy ceny są błędnie modyfikowane podczas każdego procesu zamawiania z powodu automatycznego błędu technicznego, dostawca ma pełne prawo, aby anulować zamówienie i ponownie zaktualizować je z poprawnymi cenami produktów.
 

III. Terminy dostawy

 1. W przypadku zakupu z magazynu, termin wysyłki wynosi 4 dni robocze, licząc od chwili gdy wszystkie warunki dostawy są zapewnione, a pieniądze za  zakup towarów są zapisane na rachunku bankowym dostawcy.
 2. Przewidywany czas dostawy  znajduje się na podstronie "Transport".
 

IV. Próbki

 1. Dostawca zapewnia klientom darmowe próbki (max 3 sztuki). Koszt transportu próbek ponosi klient.

 

V. Prawo zwrotów

 1. Klient może zrezygnować z zakupu (online) uzgodnionego między stronami w terminie 14 dni od daty otrzymania towaru. Kupujący musi powiadomić pisemnie dostawcę o planie wycofania towaru w ciągu tego okresu 14 dni.
  Pozostałe warunki dotyczące korzystania z prawa do odstąpienia od umowy:
  Kupujący zwraca produkt(y) na  jego / jej własny koszt w stanie nieuszkodzonym w pierwotnej ilości. Adres hurtowni: Węgry, Budapeszt, H1171, Pesti út 474.
 2. Dostawca przykrością informuje klienta, że nie można zwrócić zamówionych etykiet. Koplentne warunki zamawiania etykiet sa na naszejs stronie

 

Można tu znaleźć pełne warunki zakupów online w dokumencie (w języku angielskim).

Ładuję...