[email protected] +48 22 307 2959

Nordtek - dodatkowe usługi


Po niemal dwudziestu latach doświadczenia, zgromadziliśmy komplet narzędzi, które pomagają kompleksowo rozwijać twój biznes. Dzięki szerokiemu wchlarzowi usług, umożliwiamy każdemu z naszych klientów dokładne zaplanowanie krok po kroku wykoania idealnego produktu wyróżniającego Twoją markę.
 
Jako twórcy swojego biznesowi wiemy, jak wiele rzeczy skałda się do wykonania idealnego produktu, dlatego jesteśmy tu aby Ci pomóc, niezależnie od wielkości zadania. Dołącz do tysięcy naszych zadowolonych klientów i znajdź twoje idealne rozwiązanie na opakowania! 
 
 
Opakowania Nordtek wyróźniają się wysokś jakością oraz oszczędnościami dla Ciebie każdego dnia. 

 

 All In Packaging

 Quality Discount Packaging

W naszym sklepie internetowym gdzie znajduje się ponad 5000 artykułów w  różnorodnych cenach, które zaskpokją wielkość każdego budżetu.  Dzięki sklepie on-line oszczędzasz czas poprzez kontakt z naszyą obsługą klienta, która pomoże ci odpowiadając na każde nurtujące pytanie.

Wnieś „Zieloną rewolucję” do Twoich produktów z QDP. Kupimy twoją nadwyżkę produktową na różnego rodzaju opakowaniowa lub odsprzedamy ci inne materiały wysokiej jakości. Oszczędność pieniędzy + ochrona środowiska!

 Wygląd

 Etykiety

Czy już masz przygotowaną grafikę dla swoich produktów? A może potrzebujesz jakiejś pomocy projektowej? Pomożemy Ci. Nasi twórczy doradcy pomogli już niezliczonej ilości klientom stwarzać wyjatkowe projekty. Jak pomożemy Ci przejść do kolejnego etapu w projektowaniu wyglądu Twojego produktu?

Powiedz nam co Ci chodzi po głowie! Ze zdolnością wydruków na wielu powierzchniach, pomożemy Ci stworzyć idealny wizerunek dla twojego produktu, który zapadnie na długo w pamięci Twoim klientom.

 Logistyka

 

Poszukujesz dostawcy, który dostraczy Ci produkty w każde miejsce? Zakupiłeś za dużo towaru którego nie potrzebujesz? Posiadamy narzędzia, które pomogą Ci znaleźć najszybszyą i najtańszą drogę w każdym problemie dotyczącym logistyki.

 

Masz jakieś pytanie? Wyślij do nas wiadomość lub dzwoń pod numer [+48 22 307 2959) od godziny 9:00 do 16:00, od poniedziałku do piątku. 

 

All In Packaging

 

Sklep internetowy

Próbki

Obecnie nasz asortyment mieści ponad 5000 różnych opakowań! Spośród tylu artykułów na pewno znajdziesz to czego potrzebujesz. Nie znalazłeś? Skontaktuj się z nami, znajdziemy to za Ciebie!

Chcesz wypróbować produkt przed zakupem? Większość produktów jest dostępna, abyś mógł wziąć je do ręki i przekonać się że akurat tego szukasz.

Wielojęzyczne wsparcie  

Zatysfakcja gwarantowana 

Firmia Nordrek obsługuje klientów w ponad 10 różnych językach. Masz pewność, że Twój bezpośredni kontakt  zostanie odebrany przez kompetentną osobę, która pomoże Ci w odpowiedzi na wiele nurtujących pytań!

Przyłączać się do ponad tysięca zadowolonych klientów Nordtek. Twój każdy problem oraz inne nie jasności zostaną rozwiązane szybko i bez żadnych strat z obu stron.

 

Quality Discount Packaging

 

Wykupujemy nadwyżki magazynowe

Chronimy Ziemię 

Wykorzystujemy QDP do zakupu Twoich nadwyżek magazynowych, aby sprzedawać je w ekonomiczny sposób klientom,  którzy potrzebują ich w odpowiednim momencie. 

Nie pozwól aby opakowania, które może ktoś wykorzystać, zostały  zmarnowane. PomóżnNam chronić środowisko poprzez kupowanie lub sprzedawanie materiałów z nadwyżek, aby ograniczyć niepotrzebne wytwarzanie nowych produktów.

Sprzedawaj nadwyżki

 

Posiadasz produkty, których nie potrzebujesz lub chcesz zrobić miejsce na nowe? Sprzedawaj u nas lub sam zostań gospodarzem swojej nadwyżki opakowań w naszym sklepie internetowym. Pozbądź się dodatkowych materiałów tym samym zarabiając na tym!

 

 

Design

 

Projekty

Nowe formy opakowań 

Tworzymy projekty opakowania od początku do końca, co jest naszą dużą zaletą! Dodaj swojemu opakowaniu wyjątkowego uroku, to nasza codzienna praca. Spójrz na nasze dotychczasowe prace.

Opcje kształtu opakowań są niemal że nieograniczone! Możemy stworzyć kształt opakowania, który jeszcze tkwi w Twojej wyobraźni po cenie która Cię zaskoczy!

Zdjęcia 360º

Własne projekty

Dzięki naszej usłudze Zdjęcia 360 º, Twoje produkty ożyją! Klienci mogą obracać, przybliżać i przeglądać produkty jak nigdy dotąd. Zobacz kilka przykładów, przekonaj się na własne oczy!

Każdy pomysł  jaki chodzi Ci po głowie może zostać wdrożony w życie! Jeżeli kiedykolwiek będziesz chciał wprowadzić zmiany w swoim produkcie, daj nam znać a my Ci pomożemy!

Oszczędzanie

Metalizowanie 

Nasz główny magazyn znajduje się w Budapeszcie, aby koszty wysyłki były dla Ciebie jak najniższe. Masz również możliwość odbioru osobistego przesyłek bądź wysłanie swojego kuriera.

Uwydatnij czar Twojego produktu poprzez dodanie metalizowanego odcienia. Dzięki naszym różnorodnym opcjom do wyboru, znajdziemy rozwiązanie które będzie doskonale odpowiadać Twoim potrzebom.

 

Etykiety

 

Każdy rodzaj nawierzchni

Unikatowe etykiety

Specjalizujemy się w takich nadrukach jak: nadruk prosto na opakowanie, etykieta z papieru samoprzylepnego, metalizowanie i wiele innych!

Jesteś zrozpaczony, że Twoje produkty nie oddają charakteru jakiego oczekujesz?  Wypróbuj nasze specjalne etykiety:
  • Obrazy 3D  
  • Zdjęcia „zrzucane”
  • Animacje/ Płynne przechodzenie z jednego obrazka w drugi
  • Zbliżenia

Brak pomysłu na etykietę? Żaden problem!

Ready To Go 

Jeżeli nie masz własnego projektu a pewien pomysł chodzi Ci po głowie, nawiąż z nami kontakt a my zastosujemy się do Twoich uwag! Jeśli Twój projekt musi być tworzony od podstaw, nasz oddany zespół jest gotowy aby rozpocząć współpracę z Tobą by stworzyć coś, co zadziwi Twoich klientów.

Dzięki naszym wspaniałym partnerom, którzy pomagają nam w naszych projektach, zamówieniach i wiele innych jesteśmy otwarci na nowe typy  serwisów i współprac, zainteresowany? Zadzwoń do nas.

 

Logistyka

 

Lokalne wsparcie

Środki transportu

Nie ważne gdzie znajduje się Twoja firma, dotrzemy do Ciebie! Z naszymi fizycznymi możliwościami dowozu produktów  do ponad piętnastu krajów  Europy i Azji, jesteśmy jeszcze bliżej Ciebie niż myślisz.

Nasze możliwości przewozu drogą morską to dwadzieścia pięć ton! Wykorzystując ziemię, morza i drogę powietrznego, aby zapewnić Ci gwarancję na prędkość dowozu oraz jej solidność.

Organizacja

Wypełnianie opakowań 

Każdy rodzaj transportu, nawet ten morski, nie jest dla nas przeszkodą. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy  skutecznymi partnerami zarówno w transporcie lądowym jak i morskim.

Przyjmujemy z zadowoleniem Twoje prośby o  wypełnienia opakowań produktem gotowym, niezależnie od wielkości partii. Pomożemy Ci napełniać produkty domowe, szampony, dezodorant, perfumy, kosmetyki i wiele więcej.

 

 

 

Jesteś zainteresowany którymś z powyższych serwisów? Skontaktuj się z Nami!

Type the characters you see in the picture above.

Ładuję...