info@allinpackaging.pl +48 22 307 2959

Odkryj All In Packaging

Czym jest All in Packaging?

All In Packaging (AIP) jest platformą oferującą produkty opakowaniowe, dzięki której znajdziecie Państwo tysiące artykułów w jednym miejscu.

Co wyróżnia All In Packaging?

Nie jesteśmy zwyczajną witryna a siecią rzeczywistych przedsiębiorstw z branży opakowaniowej ze znakomitą obsługą klienta. Jesteśmy w wielu krajach Europy dostarczając oprócz swoich produktów, usługi finansowe, logistyczne oraz dostawy długoterminowe.

Dlaczego powinni Państwo wybrać All In Packaging?

Najkrótsza odpowiedź brzmi: bo jesteśmy najlepsi !

Tylko u nas, w jednym miejscu możecie Państwo znaleźć każde, potrzebne Wam opakowanie. Nieważne czy klient jest dużym czy małym przedsiębiorcą – u nas każdy wyszuka coś dla siebie. To wszystko w oparciu o atrakcyjne warunki oraz lokalne wsparcie klienta. All In Packaging oferuje trafne rozwiązania dla tysięcy produktów i usług, zniżki ilościowe oraz szybką dostawę. Dążymy do zostania najlepszym źródłem opakowania w każdym kraju.

Jak działamy?

Nasza główna siedziba znajduje się w Wielkiej Brytanii, jednak chcąc zapewnić Państwu jak najlepszą cenę usługi, większość naszych operacji logistykę i wsparcie klienta ulokowaliśmy na Węgrzech. Posiadamy również lokalne biura, firmy partnerskie oraz przedstawicieli w wielu krajach. Zmierzamy do tego by zapewnić naszym klientom wsparcie lokalne dla najlepszej oferty cenowej.

Więcej informacji !

 

Klient detaliczny

Jeśli potrzebujesz małych ilości artykułów znalazłeś się we właściwym miejscu. Mamy bardzo szeroki zakres produktów. Zamów nawet kilka sztuk dowolnego produktu, zapłać kartą kredytową lub przez PayPal a otrzymasz przesyłkę w ciągu 72 godzin.

Brzmi świetnie ? Jest jednak mały haczyk. Możesz wybrać tylko z produktów znajdujących się w naszych zapasach. Jednak zważywszy na ich rozpiętność, nie powinno to stanowić problemu.

Dlaczego nie mogę nic wybrać ?

Niestety większość produktów posiada wymóg minimalnej ilość zamówienia. Jest to związane z kosztami produkcji. Jeśli Państwo są zainteresowani produktem znajdującym się w zapasie muszą państwo zamówić jego wymaganą ilość. Jeśli Państwa zamówienie jest bardziej elastyczne i możemy dopasować inny artykuł. Prosimy jednak zwrócić uwagę na to, że jeśli np. minimalna ilość zamówienia to 10.000 sztuk niestety nie będziemy mogli wysłać Państwu 500 sztuk. By uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z przedstawicielem.

Klient hurtowy

Dzięki ogromnemu wyborowi produktów od producentów oraz usługom dodatkowym All In Packaging daje Państwu możliwość uproszczenia procesu zamówienia. Mogą Państwo otrzymać opakowanie dla produktu od jednego dostawcy wraz z usługą etykietowania, napełniania i transportem.

Jak wygląda oferta ?

Do każdego zamówienia hurtowego podchodzimy indywidualnie oferując bardzo korzystne ceny. Wielkość zamówienia, warunki dostawy oraz płatności to czynniki, które mają wpływ na koszt. Na naszej witrynie wyświetlane są ceny dla zamówień poniżej 5.000 sztuk. Proszę pamiętać, że są to ceny dla małych zamówień i są one zazwyczaj znacznie większe od cen hurtowych.

A jeśli szukają Państwo produktu, którego nie ma w portfolio ?

Na witrynach All In Packaging znajdziecie Państwo standardowe komponenty opakowaniowe. Jednak to tylko część tysiąca nieograniczonych możliwości. Posiadamy 15 lat doświadczenia w tworzeniu różnorodnych rozwiązań opakowaniowych. Nasi zadowoleni klienci z pewnością potwierdzą, że z naszą siecią partnerską jesteśmy w stanie rozwiązać każdy problem związany z opakowaniem w łatwy i unikatowy sposób.

Jakie usługi dodatkowe mamy w ofercie?

Dążymy do dostarczania gotowych rozwiązań, począwszy od projektowania opakowania, po napełnianie na etykietowaniu kończąc. Wystarczy, że mają Państwo pomysł a my pomożemy w jego realizacji na każdym etapie tworzenia produktu.

 

Producenci opakowań

Z All In Packaging możecie Państwo łatwo dotrzeć do tysięcy klientów w wielu krajach, prezentując swoje produkty na wielu witrynach i sprzedając je z pomocą lokalnej obsługi klienta.

Znajdź nowych klientów

Wystarczy, że umieścisz swoje produkty na witrynie All In Packaging i zaczniesz otrzymywać nowe zamówienia. Przesyłanie produktów na naszą platformę jest bardzo łatwe i po szybkim procesie weryfikacji będą one widoczne na wszystkich lokalnych stronach All In Packaging.

Traf do klientów detalicznych

Klienci detaliczni wymagają szczególnej uwagi. W odróżnieniu do klientów hurtowych, potrzebują oni natychmiastowej obsługi a przecież produkcja tylko kilkuset sztuk jest nierentowna. Dzięki naszej automatycznej platformie i doświadczeniu w logistyce obsługa klientów detalicznych jest niezwykle prosta. Państwo umieszczają partię zapasów w naszym magazynie a klienci zamawiają pożądaną ilość. Proste, prawda?

Wyświetl swoje zapasy i sprzedaj nadwyżkę

Czasem możesz zauważyć nadwyżkę swoich zapasów w magazynie. Dla tych produktów również są klienci, którzy potrzebują natychmiastowej dostawy. Nasza platforma to doskonały sposób na połączenie popytu i podaży. Z łatwością wyświetlisz poziom zapasów i dokonasz ich aktualizacji.

Producent opakowań

Jeśli produkujecie Państwo różne wariancje jednego komponentu opakowania np. plastikowe butelki dzięki dodaniu zamknięcia i dozowniki do portfolio. Proponowanie klientom gotowych rozwiązań ułatwia im proces wyboru produktu i generuje nowe przychody.

Jak to zrobić ?

Możemy zintegrować Państwa stronę internetową z platformą All In Packaging przez dodanie nowej sekcji gdzie klienci będą mogli zobaczyć pełne portfolio Państwa produktów wraz z możliwością zamówienia online.

A co z produktami konkurencji ?

W Państwa kategorii produktowej widoczne będa tylko produkty Państwa firmy. Dodatkowo to Państwo decydują które produkty zostaną wyświetlone. Cała zawartość portfolio na platformie All In Packaging może być całkowicie dopasowana by jak najlepiej służyć Państwa celom biznesowym.

Dystrybutor

Chcieliby Państwo rozszerzyć swoje portfolio o tysiące produktów opakowaniowych, wykorzystać marketing internetowy w swoim biznesie i czerpać korzyści z sieci międzynarodowych kontaków?

Jednak na pewno już wiecie, że budowa solidnej sieci producentów, utrzymanie szerokiej i atrakcyjnej oferty produktów oraz niezawodna obsługa klienta to nieławe zadania. Utworzenie sklepu internetowego i skuteczne wykorzystanie Internetu w codzienniej działalności jest ogromnym wyzwaniem.

Zapewniamy, że z All In Packaging wszystko będzie prostsze. Nasz zespół ds. marketingu i rozwoju nieustannie dodaje nowe funkcje do platformy, ulepszając ją każdego dnia. Jeśli mają Państwo sugestie jak możemy być jeszcze lepiej spełniać oczekiwania naszych partnerów zapraszamy do kontaktu. Zmiany możemy wprowadzić nawet w ciągu kilku dni. Współpracujemy z wieloma dystrybutorami i wciąż szukamy nowych. W All In Packaging robimy co w naszej mocy by najlepsze produkty trafiły do najlepszych dystrybutorów na najlepszych warunkach.

Usługodawca

Państwa firma zajmuje się napełnianiem opakowań, etykietowaniem, projektowaniem itd.? Platforma All In Packaging daje Państwu okazję znalezienia nowych klientów na Państwa usługi. Taka współpraca pomoże nam świadczyć gotowe i całościowe rozwiązania opakowaniowe.

Do tej pory Państwa firma nie działała w branży opakowaniowej?

Nie muszą Państwo byc ekspertem od opakowań, oferujemy pełne wsparcie na każdym etapie tworzenia produktu. Nasz zespół udzieli szybkiej i profesjonalnej odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania.

 
Ładuję...